Organizer na otwarte przyprawy

Pozostając w temacie przedświątecznym, ale niekulinarnym tylko o poszukiwaniu prezentów dla swoich bliskich chciałam wam dzisiaj przedstawić pewien gadżet kuchenny. Jest to produkt, który wymyśliła moja koleżanka i który stopniowo wprowadza na rynek. A opisuję go nie dlatego, żeby zrobić jej przysługę, ale dlatego, że mimo pierwszego sceptycznego wrażenia uznałam, że wart jest byście to wy sami czytelnicy, użytkownicy kuchni, przypraw sami sobie go ocenili i wyrobili na jego temat zdanie.


Organizer do przypraw otwartych

Dlaczego byłam sceptyczna? Po pierwsze wydał mi się za duży jak na otwarte torebki z przyprawami, że będzie zajmował za dużo miejsca w szafce i tak już zapchanej. I że wcale nie rozwiąże to mojego problemu jak przechowywać otwarte torebki z przyprawami, żeby przedłużyć ich przydatność, żeby nie traciły swojego aromatu i właściwości. 


Jak widzicie moja szafka jest pełna różnych przypraw, bo uwielbiam je kupować, część jest w słoiczkach, część w pojemniczkach, inne w swoich oryginalnych opakowaniach. Przyprawy zapasowe, nieotwarte są w osobnym pudełku, które zresztą też zajmuje mi sporo miejsca. Natomiast przyprawy otwarte, które nie mają swojego pojemniczka lądują w jednym pudełku.


Problem tylko w tym, że szybko wietrzeją, mieszają się zapachy, czasami się przewrócą, wysypują. No nie jest to chyba najlepszy sposób na przechowywanie tego typu produktu. Mogą być też łatwo dostępne dla ewentualnych insektów, które lubią nam się przewijać przez szafki. Sama jakiś czas temu walczyłam z takim małym, czarnym, wrednym ustrojstwem, które było w stanie wejść nawet do zamkniętych pudełek z przyprawami. Z podobnymi problemami myślę że wielu z was się spotyka, szczególnie jeśli macie małe kuchnie i cierpicie na chroniczny brak miejsca.

A jak wygląda ten pomocnik na żywo?
Pierwsze wrażenie tego organizera jest takie że jest on za duży, jednak gdy uporządkowałam szafkę, wyjęłam poprzednie pudełko z otwartymi przyprawami okazało się, że zajmuje nie wiele więcej miejsca.


I co ? Teraz chyba lepiej?


Poza tym można ułożyć na nim kolejny taki organizer, nie mówiąc o tym że, żeby wyjąć konkretną przyprawę nie muszę już wyjmować całego pudelka tylko wysunąć tę jedną, o którą mi chodzi.


U osób które mają dużo miejsca w kuchni, duże blaty taki organizer można postawić na blacie, jako elegancki, estetyczny, poręczny gadżet.


Oglądając programy kulinarne np. Ewy Wachowicz zawsze podobało mi się jak ona z szuflad wyciąga wszystkie potrzebne składniki do przygotowywania dań, w tym przyprawy. I te organizery są też wersji do szuflad, dl tych którzy lubię mieć wszystko pod ręką.


A skoro zbliża się okres świąteczny to myślę, że taki organizer może być fajnym, niecodziennym gadżetem prezentem w świątecznym opakowaniu.


Organizer który wam przedstawiłam ma miejsce na 10 przypraw. Składa się z 2 ścianek z pleksi, 4 wkrętów, 2 rureczek i 10 uchwytów. Do tego jest jasna instrukcja i naklejki do przypraw.
Jest łatwy do złożenia, lekki i estetyczny. 


Jeśli was zainteresowałam tematem to zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty takich przyprawowych organizerów i może zakupów na stronę


Jeśli ktoś się z was zdecyduje na zakup to dostanie zniżkę 10% na  każdy produkt wpisując w tytule np: Bernika.  Dodatkowo, jak zapewnia  autorka, gdy kupią 3 dowolne organizery - otrzymają fotomagnetyczną  listę zakupów.

1.ORGANIZER SZUFLADOWY NISKI NA 10 PRZYPRAW
CENA: 27,90zł
CENA z opakowaniem świątecznym: 31,90zł  wymiary: 215x160x85 mm
2.ORGANIZER SZUFLADOWY WYSOKI NA 10 PRZYPRAW
CENA: 31,90zł
CENA z opakowaniem świątecznym: 34,90zł
wymiary: 225x160x110 mm
3. ORGANIZER PÓŁOKRĄGŁY NA 16 PRZYPRAW
CENA: 34,90zł
CENA z opakowaniem świątecznym: 38,90zł
4. COMBO  połączenie 2 organizerów szufladowych w jeden.
Jeżeli wykorzystujecie w kuchni więcej przypraw to zapraszam do zakupu dodatkowych sztuk i łączenia ich w zależności od potrzeb. Można łączyć tylko organizery o tej samej wysokości.
5. KOMPLET NAKLEJEK - 26szt
CENA: 3,90 ZŁ
W każdym przyprawniku znajduje się komplet 26 sztuk naklejek. Istnieje jednak możliwość dokupienia dodatkowych dwóch kompletów.
6. KOMPLET 10 SZTUK GRZBIETÓW ZAMYKAJĄCYCH DO  TOREBEK  CENA: 7,90 zł
Nadają się idealnie do zamykania otwartych opakowań kawy, herbaty, makaronów, kasz, chipsów, czy karmy dla zwierząt. Niezastąpione przy przechowywaniu świeżych warzyw i ziół, dziecięcych kaszek, mąki, cukru. Klipsy mają 16 cm. Pozwalają na zabezpieczenie torebki na całej jej długości niezależnie od tego czy jest mała czy duża. Założony klips doskonale  zapobiega wysypaniu, wysychaniu oraz wietrzeniu zawartości.


7. FOTO MAGNETYCZNA LISTA ZAKUPÓW.   CENA: 24,90 zł  
Prosty ale użyteczny sposób tworzenia listy zakupów. Jeśli męczy cię pisanie listy na klawiaturze telefonu lub należysz do  osób, które zawsze zostawiają listę w domu to rozwiązanie jest dla Ciebie. Doskonały na drobny prezent pod choinkę:).

Na życzenie można sprzedawca pakuje w ładne świąteczne pudełko. Przesyłka niezależnie od ilości zakupionych sztuk wynosi: 12,00 zł (kurier)
Jak złożyć zamówienie?
Wyślij maila na adres: ideami2015@gmail.com

Aby otrzymać zniżkę 10% wpisz w tytule: Bernika, w treści: ilość i rodzaj zamówionych produktów i dane do wysyłki (z  numerem telefonu) oraz potwierdzenie dokonania przelewu na konto bankowe: ideAmi Anna Kupczak
mbank: 94 1140 2004 0000 3102 7587 2539
Zapraszam w imieniu koleżanki  do zakupów
zespół ideAmi
www.przyprawnik.com.pl
e-mail: ideami2015@gmail.com


3 komentarze:

Copyright © 2016 Bernika - mój kulinarny pamiętnik , Blogger