Sok pełen energii i witamin

Skuteczna pielęgnacja cery to nie tylko odpowiednie kremy, maseczki i zabiegi kosmetyczne. Kompleksowe dbanie o kondycję skóry należy uzupełniać codzienną porcją witamin i mikroelementów, które od środka dostarczą jej niezbędnych składników odżywczych. Świeże soki marchwiowy i marchwiowo-selerowy Cymes z Pojezierza Wałeckiego pomogą przywrócić zdrowy wygląd cerze pozbawionej blasku.Dlaczego warto pić soki...

Jednodniowe soki są tłoczone z owoców i warzyw od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu, że nie są pasteryzowane, zachowują swój smak oraz nie tracą wartości odżywczej. Beta-karoten zawarty w marchwi poprawia koloryt skóry i pomoże uzyskać efekt naturalnego muśnięcia słońcem. Dodatkowo wspomaga ochronę przed poparzeniami słonecznymi i jest antyoksydantem, który zwalcza nadmiar wolnych rodników opóźniając procesy starzenia.

Cennym składnikiem soków Cymes jest również seler – bogate źródło witaminy C, która wzmacnia odporność organizmu. To jednak nie jest jej jedyna zaleta. Przede wszystkim codzienna porcja tej witaminy wspomaga pielęgnację przeciwzmarszczkową i regenerację cery szarej i zmęczonej.

Codzienne spożywanie jednodniowych soków owocowo–warzywnych to zdrowy zastrzyk energii i świetnie uzupełnienie pielęgnacyjnych nawyków. Ogromne znaczenie ma sposób ich wytwarzania. O tradycyjnych naturalnych, przyjaznych środowisku metodach produkcji soku świadczy widniejący na opakowaniu symbol „Jakość Tradycja”.
 Dietę dobrze jest również uzupełnić, sięgając po najbardziej charakterystyczny polski owoc – dobrze znane wszystkim jabłko. Szczególnie rekomendowane są naturalne owoce jabłoni domowej z certyfikowanych ekologicznych upraw. Jabłka są nie tylko smaczne, ale też bardzo sycące, a zawarty w nich błonnik pozwoli zachować idealną sylwetkę.
* Materiały sponsorowane.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bernika - mój kulinarny pamiętnik , Blogger