Targi Warsaw Gastro Show i konkurs BlogerChef Fusion Gastro

Międzynarodowe Targi Warsaw Gastro Show to nowa inicjatywa targowa, dedykowana dla branży spożywczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej. Ich ambicją jest stworzenie w Polsce największej areny, która stanie się biznesowym centrum prezentacji ofert producentów i dystrybutorów sprzętu oraz wyposażenia dedykowanego sektorowi HoReCa. Targi odbędą się w dniach 27-29.10.2016r w Nadarzynie k/Warszawy.


To … najbardziej wyczekiwane wydarzenie gastronomiczne roku…

Warto zaznaczyć, że hala targowa, będzie miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych. Znakomitym dopełnieniem prezentacji sprzętu i usług dla hotelarstwa i gastronomii, będzie degustacja produktów regionalnych, wina, aromatycznych kaw i herbat, czekolady ale przede wszystkim warsztaty kulinarne i szkolenia branżowe. Program jest mocno zróżnicowany, więc każdy odwiedzający z pewnością znajdzie coś dla siebie, czy też będzie mógł spotkać się ze swoimi ulubionymi kucharzami.W ramach spotkania będzie można zobaczyć m.in:
  • Pokaz kulinarny „Co jedzą Polacy z Internetu?” Grzegorz Ostrowski, MniamMniam.pl
  • Puchar Polski Szkół Gastronomicznych 2016 – Uczeń na medal
  • Kawa z Kolumbii – co ją wyróżnia na tle innych gatunków kawy? – Piotr Pociask
  • EWA WACHOWICZ – Spotkanie z autorką programu telewizyjnego Ewa Gotuje
  • Konkurs dla blogerów “BlogerChef Warsaw Fusion Gastro Show”
  • Nowa Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej – seminarium skierowane do osób dbających o właściwe odżywianie się
  • Żywienie młodych kobiet oraz kobiet ciężarnych. – fakty i mity
  • Pokazy oraz warsztaty w przygotowywaniu sushi – prowadzone przez specjalistę, który jest sędzią na zawodach sushimasterów
  • AKADEMIA KELNERSKA Grzegorza Górnika, IX Mistrzostwa Polski Kelnerów – stoisko Akademii Kelnerskiej
Jednym z punktów programu jest konkurs dla blogerów "BlogerChef Warsaw Fusion Gastro Show” w którym postanowiłam wziąć udział. Zgłosiłam swój torcik bezglutenowy z zielonych pankejków, z batatami, serkiem i owocami. Mam nadziej ze okaże się on przepustką do konkursu. Trzymajcie kciuki.


Konkurs dla blogerów „BlogerChef Warsaw Fusion Gastro Show”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bernika - mój kulinarny pamiętnik , Blogger