Konkurs wygraj książkę Moje wypieki i desery

Kto jej nie kocha? Kto jej nie zna? Chyba nie ma takiej osoby. W końcu to najlepsza polska blogerka, jej przepisy maja już range międzynarodową i nie ma chyba w Polsce domu, w którym by się chociaż raz nie zrobiło jakiejś słodkości z jej przepisu. Pięknie piecze, pięknie fotografuje.. Dorota Świątkowska autorka bloga Moje wypieki. Niedawno wyszła jej druga książka „Moje wypieki i desery”. A ze święta tuż tuż, każdy już pewnie szuka pomysłów, czym obdarować najbliższych... dlatego wychodząc wam naprzeciw proponuje konkurs, w którym można wygrać dla siebie albo dla bliskiej sobie osoby jej książkę z cudownymi wypiekami. 
Waszym zadaniem konkursowym:
- będzie zrobienie jednego wypieku, którym moglibyście zaskoczyć autorkę książki, gdyby miała was odwiedzić w domu. Następnie zróbcie zdjęcie waszego dania z karteczka "Konkurs Moje wypieki" i przyślijcie na mail bernika@o2.pl albo umieszczajcie je bezpośrednio na FB bloga. Z wszystkich przysłanych zgłoszeń utworze galerie na FB i wybiorę osobę, do której trafi nagroda. 
Nie zapomnijcie podać do siebie kontaktu (maila lub nr telefonu, czy nr gg).

- i będzie mi miło, jeśli przy okazji polubicie na Facebooku moją stronę, czyli Mój kulinarny pamiętnik;

Konkurs trwa od 30.11 do 14.12.2013.

Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga i FB w dniu 15.12.2013. Nagroda zostanie wysłana zaraz po akcji. Zapraszam bo warto.


5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepraszam przez pomyłkę usunął mi się komentarz, ale dziękuję za zwrócenie uwagi za błąd we wpisie - już poprawiony.

   Usuń
  2. Nie szkodzi, a co z ilością zgłoszeń? Tylko jeden przepis można dać czy więcej ?

   Usuń
  3. doprecyzowałam ze chodzi o jeden przepis. zapraszam.

   Usuń
 2. Wysłałam wiadomość na maila :)
  A.K.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bernika - mój kulinarny pamiętnik , Blogger