Konkurs z Dafi

Dawno nie było żadnego konkursu, tak więc zapraszam Was dzisiaj do konkursu z firmą Dafi, producentem urządzeń filtrujących i próżniowych, które w kuchni przydają się na każdym kroku.
Wierzcie mi od pół roku filtruje wodę taki oto czajnikiem, który możecie wygrać i wiem ze to był bardzo dobry wybór. Od tej pory nie mam problemu kamienia w czajniku elektrycznym, a kiedyś musiałam, co dwa tygodnie go odkamieniać. Teraz pijemy wodę czystą, zdrową, aromatyczną kawę i herbatę.

Nagroda jest co prawda jedna ale myślę ze satysfakcjonująca. Czajnik jest w kolorze białym. 


Waszym zadaniem konkursowym:
- będzie przygotowanie napoju, deseru, ciasta, zupy, dania głównego do którego użylibyście przefiltrowanej wody. Następnie zróbcie zdjęcie waszego dania i przyślijcie na mail bernika@o2.pl albo umieszczajcie je bezpośrednio na FB bloga. Z wszystkich przysłanych zgłoszeń utworze galerie na FB i wybiorę osobę, do których trafi nagroda. Nie zapomnijcie podać do siebie kontaktu (maila lub nr telefonu, czy nr gg).
- i będzie mi miło jeśli przy okazji polubicie na Facebooku moją stronę, czyli Mój kulinarny pamiętnik;

Konkurs trwa od 26 czerwca do 14 lipca.

Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga i FB w dniu 15.07.2013. Nagroda zostanie wysłana zaraz po akcji. Zapraszam bo warto.

Dzbanek Astra Unimax EI
Filtr dzbankowy ASTRA Unimax o pojemności całkowitej 3,0 l. (pojemności wody przefiltrowanej ok.1,5 l.) z cyfrowym wskaźnikiem wymiany wkładu jest doskonałym sposobem otrzymywania czystej wody, pozbawionej chloru, metali ciężkich (np. ołów , miedź) i in. szkodliwych substancji. Wystarczy nalać wodę z kranu do dzbanka i odczekać kilka minut, aż woda się przefiltruje.

Ten wkład przeznaczony jest dla osób, które chętnie gotują oraz posiadają rodzinę, przez co częściej sięgają po wodę. Z myślą o nich stworzyliśmy wkład skutecznie filtrujący 150-200l wody.Dzięki filtrowi dzbankowemu DAFI woda dostarczana do Twojego gospodarstwa domowego będzie doskonale nadawać się nie tylko do gorących i zimnych napojów (herbat, kompotów) , ale również do przygotowania posiłków dla całej rodziny (szczególnie mlek i kasz dla małych dzieci) kostek lodu, itp.
Systemy filtrujące marki DAFI posiadają:
ATEST PZH
POZYTYWNĄ OPINIĘ INSTYTUTU MATKI I DZIECKA
NIEMIECKI CERTYFIKAT LGA


5 komentarzy:

  1. świetne są te dzbanki, sama używam od dawna :) warto powalczyć !

    OdpowiedzUsuń
  2. wysłane dzbanek by sie przydał bo jeszcze nie mam a mi się marzy:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wysłałam przed chwilą, mam nadzieję, ze doszlo:) Choc szanse marne, ale zawsze trzeba probowac:) A dzbanek cudo-marzenie:) Pozdrawiam serdecznie Gabi:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bernika - mój kulinarny pamiętnik , Blogger