5 składników- nowa książka Jamie Olivera

Czy jest na świecie ktoś kto nie zna Jamie Olivera? Wątpię ... bo to autor największych kulinarnych bestsellerów i  powraca we wspaniałym stylu z nową książką "5 składników". Premiera książki odbyła się 25.10.


Dlaczego tylko "5 składników"? Idea jest prosta - maksimum smaku przy minimum wysiłku. Proste i genialne. W krótkim czasie można wyczarować przepyszne dania, zamiast wielogodzinnego gotowania w kuchni. Dzięki Jamiemu stworzycie aż 130 dań tylko z 5 składników.


Szybki obiad, niezapowiedziani goście teraz to nie problem. Zniknie wymówka, że przecież nic nie ma w lodówce. Bo z tego nic też da się coś stworzyć i Jamie to udowadnia.  
Książka została podzielona na działy: sałatki, pasta, jajka, kurczak, ryby, warzywa, wołowina, wieprzowina, jagnięcina, ryż i makaron oraz słodkości.


Przepisom towarzyszą jak zwykle apetyczne zdjęcia, co działa wyjątkowo na zmysły.


To idealne rozwiązanie dla zabieganych, zapracowanych osób, dla tych co radzą sobie świetnie w kuchni, ale i tych którzy czują się w niej laikami.


To książka dla wielbicieli Jamiego, ale tych którzy go do tej pory omijali. Ta książka to idealny prezent dla Ciebie i bliskich na Gwiazdkę. Polecam!
A jeżeli zajrzycie do Fb bloga to będziecie mili szanse ją wygrać. Zapraszam.


5 Składników
Jamie Oliver
Wyd. Insignis
Tłum. Maria Brzozowska
Cena okładkowa: 69,99 zł
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bernika - mój kulinarny pamiętnik , Blogger