Warsztaty świąteczne z Poltino

W sobotę 10.12  w studio kulinarnym Małe Przyjemności w Warszawie miałam przyjemność uczestniczyć w bardzo fajnych i nietypowych jak dla blogerów kulinarnych warsztatach, bo warsztatach decoupage’u. Organizatorem całego spotkania była marka Poltino i agencja Mucha nie siada


W otoczeniu świątecznych smakołyków mogłyśmy cofnąć się do lat szkolnych i pamiętnych zajęć z-p-t i stworzyć swoje własne bombki, drewniane tace i miseczki w swojej własnej świątecznej stylizacji.


Ale, ale... na dzień dobry przywitał nas stół zastawiony pomocami dydaktycznymi do decoupage’u, świątecznie udekorowane stoły, 
kubek grzanego wina i przedstawiciel marki Poltino, który podziękował nam za kilkumiesięczną współpracę.


Następnie przystąpiłyśmy do pracy pod nadzorem Pani Miry Pleskot, która uczyła nas techniki zdobienia przedmiotów tzw. decoupage’u. 


Zabawa była przednia, mimo że na początku podeszłyśmy do tego dość sceptycznie, no bo jak to tak nie będziemy tym razem gotować? ;) 


Jednak szybko nas wciągnęło wymyślanie wzorów, wyrywanie serwetek, malowanie, klejenie dekorowanie, prasowanie.I nawet ja „beztalencie artystyczne” świetnie się bawiłam dekorując moją bombkę i drewniany koszyczek,jednocześnie z zazdrością patrząc jakie cuda wychodzą z rąk moich koleżanek.  Ale nie samym dekorowaniem człowiek żyje. Było tez coś dla ducha blogerek czyli szybka nauka fotografii z Maciejem Zaczkiem przy użyciu softoboxa, bo jak się okazało na zakończenie każda z nas otrzymała od organizatora „Mikołaja” wyjątkowy prezent, czyli własny softbox. 


Radocha była ogromna, bo akurat takiego sprzętu większość z nas nie miała i ułatwi nam to na pewno życie w kwestii wieczornej fotografii. Już nie boję się robić zdjęć wieczorem i wychodzą mi nader przyzwoicie.
Ten dzień będę wspominała niezwykle miło, bo bawiłam się jak dziecko, spędziłam miło czas z fajnymi osobami, łyknęłam troszkę wiedzy z nieznanej mi całkowicie dziedziny, a i nieoczekiwany prezent był spełnieniem jednego z blogerskich marzeń. Dziękuje za zaproszenie i oby więcej było takich spotkań.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Bernika - mój kulinarny pamiętnik , Blogger