Konkurs ze zdrowym olejem rzepakowym i Green Spoon

Moi drodzy, zapraszam na lekki, przyjemny i wartościowy konkurs z firmą Green Spoon oraz firmą Traditional Polish Style S.A. producentem wysokiej jakości polskich garnków emaliowanych z Olkusza.Do wygrania idealny zestaw dla każdej pani domu, czyli 5-elementowy zestaw emaliowanych garnków z kolekcji Mizar oraz zestawy naturalnych produktów Green Spoon.
Green Spoon Food & Lifestyle to "ludzie, dla których wysoka jakość, zdrowie, natura i tradycja są najważniejszymi wartościami". I takie też są ich produkty, które od października pojawiają się na rynku w szerszej sprzedaży. Koronnym produktem Green Spoon jest Zdrowy Olej Rzepakowy tradycyjnie tłoczony na zimno, nierafinowany i nieoczyszczany, dzięki czemu zachowuje najwyższą jakość i wszystkie prozdrowotne właściwości. "Nasz olej z rzepaku tworzony z artyzmem i pasją charakteryzuje się niezwykłym smakiem oraz zapachem. Zaraz po otworzeniu butelki odkrywamy głęboką i ciepłą woń lasu, orzechów laskowych oraz kwitnących łąk. Gdy zamkniemy oczy nasza wyobraźnia wykreuje obrazy wiejskich sielankowych klimatów. Olej Green Spoon uwodzi smakiem". W ofercie firmy oprócz oleju znajdują się także zdrowe makarony pełnoziarniste oraz naturalne przyprawy. Więcej informacji o marce, stylu życia i produktach na stronie FB Green Spoon – Food & Lifestyle oraz w Sklepie.
  Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest firma Green Spoon, sponsorem nagród firma Green Spoon - dystrybutor Zdrowego Oleju Rzepakowego Green Spoon tłoczonego na zimno oraz firma Traditional Polish Style S.A. - producent wysokiej jakości polskich garnków emaliowanych, a partnerem blog Mój kulinarny pamiętnik .
2. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu ciekawego, jesiennego dania z użyciem oleju rzepakowego tłoczonego na zimno (niekoniecznie firmy Green Spoon), następnie należy zrobić zdjęcie dania, gdzie obok dania będzie karteczka z napisem "Green Spoon". 
3. Odpowiedzi konkursowe, czyli przepis wraz ze zdjęciem należy przysyłać na adres e-mail bernika@o2.pl. Każda osoba może przysłać maksymalnie 3 zgłoszenia. Każde nadesłane zdjęcie zostanie opublikowane w albumie na FB mojego bloga.
4. Konkurs rozpoczyna się dnia 11.11.2014 i trwa do dnia 30.11.2014 do godziny 23.59.
5. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia. 
6. Nagrodami w konkursie są:
- Za miejsce 1 jest 5-elementowy zestaw emaliowanych garnków Mizar z w kolorze pomarańczowym o wartości 400 zł. 
- Za miejsce 2 zestaw produktów firmy Green Spoon: Zdrowy Olej Rzepakowy Green Spoon tłoczony na zimno poj. 250 ml, Kompozycja przypraw naturalnych Green Spoon warzywno-owocowa 100g, Makaron pełnoziarnisty Green Spoon Penne 400g, Makaron pełnoziarnisty Green Spoon Fusilli 400g,  Makaron pełnoziarnisty Green Spoon Treccia 400g. 
- Za miejsce 3 zestaw produktów firmy Green Spoon: Zdrowy Olej Rzepakowy Green Spoon tłoczony na zimno poj. 250 ml, Kompozycja przypraw naturalnych Green Spoon warzywno-owocowa 100g, Makaron pełnoziarnisty Green Spoon Penne 400g. 
- dodatkowo wyróżnione zostanie 5 osób, które otrzymają próbkę 30 ml Zdrowego Oleju Rzepakowego Green Spoon tłoczonego na zimno,
- wszyscy uczestnicy konkursu dostaną po jego zakończeniu kody rabatowe w wysokości 10% na zakupy produktów w sklepie internetowym Green Spoon,
Zdjęcia zwycięskich dań zostaną także opublikowane na FB marki Green Spoon Food&Lifestyle.
7. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury konkursu składające się z przedstawiciela firmy Green Spoon i przeze mnie do dnia 07.12.2014. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga oraz FB najpóźniej w dniu 07.12.2014. Nagrody zostaną wysłane na koszt organizatora konkursu firmę Green Spoon na terenie RP bezpośrednio po ogłoszeniu wyników w ciągu 7 dni.
8. Osoby nagrodzone w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników konkursu są zobowiązane do przekazania  danych adresowych i podatkowych, które zostaną wykorzystane tylko w celu realizacji wysyłki nagrody i nie będą przetwarzane.
9. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. Nr 68, poz. 341 z późniejszymi zmianami).


Zapraszam do konkursu i odwiedzania na FB Green Spoon Food&Lifestyle oraz mojego FB czyli Moj kulinarny pamietnik.


Jednym z najważniejszych sekretów smacznej i zdrowej kuchni są naczynia, w których gotujemy. Dlatego specjalnie dla swoich fanów, wielbicieli i klientów, Green Spoon wybiera naczynia emaliowane produkowane przez firmę Traditional Polish Style. Wysokiej jakości naczynia TPStyle, które nadają się do gotowania, smażenia, a także przechowywania potraw to połączenie tradycji z nowoczesnością. Ich najważniejszą cechą jest powłoka z emalii ceramicznej zapewniająca higienę i bezpieczeństwo, a także naturalny smak przyrządzanych potraw.
Naczynia emaliowane są łatwe do utrzymania w czystości, a dzięki gładkiej i szczelnej powłoce odporne na osadzanie się brudu. Emalia jest antybakteryjna, odporna na działanie kwasów i substancji zasadowych i co ważne – nie zawiera chemicznych substancji, dzięki czemu naczynia emaliowane mogą być używane do przygotowania potraw dla dzieci i alergików.
Zestaw naczyń Traditional Polish Style będący nagrodą w naszym konkursie to linia klasy premium z kolekcji Mizar. Zestaw składa się z 5 garnków z pokrywami. Lata doświadczeń przy produkcji naczyń gwarantują doskonałą jakość produktu. Specjalnie wyselekcjonowana stal i wysokiej jakości emalia dają gwarancję, że naczynia są wytrzymałe i estetycznie wykonane. Optymalna grubość stalowych korpusów zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i zmniejsza ryzyko przypalenia potrawy. Emaliowane produkty na długo utrzymują ciepło wewnątrz naczynia, co skraca czas przygotowywania potraw i pozostawia je dłużej ciepłe. Gładka i szczelna powłoka emalierska uniemożliwia gromadzenie i rozmnażanie się bakterii – jest zatem higieniczna i nie wpływa na jakość przyrządzanych potraw.


4 komentarze:

 1. Wezme udzial ,juz mysli sie kotluja ;) . Mozna sobie zrobic fajny prezent mikolajkowy. Garnki przepiekne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ świetnie trafiłam, może coś wymyślę, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najpiękniejsze przesłanie ... uwielbiam gotowanie z waszym Olejem ..to sama pychota :)
  Konkurs - EXTRA :)
  pozdrawiam . Teresa S.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie, czy mogą być 2 zdjęcia jednej potrawy i czy na zdjęciach może być logo mojego bloga ?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Bernika - mój kulinarny pamiętnik , Blogger